Mūsų
_

Terapija ir Masažas - Paslaugos

_

Hipnoterapija

Hipnoterapija – psichoterapijos metodas, kai gydymui pasitelkiama hipnozė. Hipnoterapijos metu paciento protas visiškai atsipalaiduoja, jo neblaško išoriniai dirgikliai. Asmuo tampa imlesnis įtaigai, taigi galima kryptingai siekti rezultatų, kurių nepavyksta pasiekti tik valios pastangomis.

Hipnoterapija padeda sumažinti nerimą, atgauti emocinę pusiausvyrą, įveikti miego sutrikimus, ji taip pat pasitelkiama gydant priklausomybes ir fobijas. Pirmojo seanso metu taip pat išmoksite savihipnozės pagrindų ir galėsite praktikuoti savarankiškai. Su jumis dirbs kvalifikuotas, medicininį išsilavinimą turintis hipnoterapeutas, baigęs hipnoterapijos studijas Jungtinėse Valstijose. 

Hor me arba mongoliška moksa terapija

Mongoliška moksa terapija – tai tradicinis tibetietiškas gydymas šiltais kompresais. Hor me procedūra – švelni, neinvazinė, jos metu sezamų aliejuje sušildyti iš prieskonių mišinio padaryti kompresų maišeliai dedami ant tam tikrų kūno taškų. Mongoliškoji moksa veiksmingai atpalaiduoja, malšina stresą ir nerimą, padeda sveikti kenčiantiems nuo depresijos ir nemigos, gerina bendrą savijautą. 

Psichoterapija

Psichoterapijos sąvoka labai plati, gerai susipažinęs su paciento būkle, terapeutas gali pasitelkti labai įvairius psichoterapijos metodus tam, kad padėtų įveikti elgesio sutrikimus, atkurti asmens psichologinį bei emocinį stabilumą ir išspręsti sutrikimų keliamas problemas. Mūsų psichoterapeutai išsamiai įvertina klientų būklę ir kiekvienam individualiai parenka tinkamiausią gydymą.

Tailandietiškas masažas

Tailandietiškas masažas arba tajų masažas dar vadinamas pasyviąja joga, nes seanso metu atliekama ne tik akupresūra, bet ir jogą primenantys tempimo pratimai pagal tradicinę tajų metodiką. 

Tailandietiško masažo poveikis daugialypis – jis atpalaiduoja kūną ir nuramina protą, gerina kraujo bei limfos apytaką, malšina įtampą ir įsisenėjusius skausmus, gerina sąnarių mobilumą, padeda atsigauti po traumų.

Vakuuminių taurių terapija 

Nuo senovės laikų žinomas masažas vakuuminėmis taurėmis – saugi ir veiksminga sveikatinimo procedūra, skatinanti kraujo bei limfos apytaką, malšinanti sąnarių ir raumenų skausmus, gerinanti sąnarių lankstumą, atpalaiduojanti raumenis.

SPA manikiūras ir pedikiūras

Tai atpalaiduojanti procedūra jūsų rankoms ir kojoms. Ji apima nagų, pirštų, delnų, pėdų, rankų ir pėdų odos priežiūrą, kaukes, masažą, manikiūrą, pedikiūrą bei dengimą geliu. SPA manikiūras ir pedikiūras – itin maloni procedūra, nes rankos ir pėdos yra viena jautriausių mūsų kūno vietų. Procedūros metu taip pat naudojami aromatiniai aliejai, specialūs šveitikliai, vonios, parafininės kojinės – šios priemonės puoselėja, drėkina odą ir dar labiau atpalaiduoja.

Atstatomasis autorinis masažas

Atstatomasis masažas leidžia perduoti nervinius impulsus į smegenis, o tai savo ruožtu organizme skatina įvairius sveikatai palankus procesus. Būtent šio masažo dėka galima pasiekti normalų raumenų skeleto vystymąsi, užkirsti kelią stuburo išlinkimui ir degeneraciniams procesams sąnariuose bei stuburo srityje, pagerinti kvėpavimą ir padidinti organizmo imuninės gynybos lygį.